Kumcağız, Kocaeli ili sınırları içinde, bir tarafı Kerpe, diğer tarafı Kefken arasında kalan muhteşem bir koydur.

Tertemiz, incecik bir kuma, duru ve sığ sulara sahip Kumcağız, son yıllarda İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların ilgisini çekmektedir.  Muhteşem doğası burayı sadece yazın değil, 4 mevsim yaşamaya değer bir cennet haline getirmiştir.

 

Kumcağız Yazlık - Kumcağız Sahil

 

Kumcağız’da plajı ikiye bölen bir dere bulunur. Derede bol miktarda sazan, kefal balığı ve tatlı su balıkları vardır, yani balık tutmayı sevenler için de güzel bir alternatiftir. Derenin eşsiz manzarası eşliğinde tuttuğu balıkları pişirmek de ayrı bir keyif verir insana.

 

Kumcağız'da Balık Tutmak

 

Kandıra Kaymakamlığı, ailelerin gönlünü ferah tutmak adına bütün yaz boyunca sahilde can kurtaran hizmeti vermektedir, kurtarma botları güvenliği sağlamak adına hazır beklemektedir.

 

Kumcağız Kamp, Yürüyüş

 

Kamp severler için kamp alanları da bulunmaktadır. 

Karadeniz’de tertemiz, dalgasız ve sığ bir denize sahip Kumcağız, aileler için ideal bir yerdir. Eşsiz doğası, yeşil ile mavinin kaynaştığı sahili sizi büyük şehir stresinden ve gürültüsünden uzaklaştıracak.

 

Kumcağız Kuş Bakışı

 

Ulaşımı, geniş belediye hizmetleri, doğası, büyük şehirlere yakınlığı ile cazibe merkezi haline gelen Kumcağız’da mülk sahibi olmak isteyenleri Alkan Yapı’nın Flora Kumcağız projesine göz atmaya davet ediyoruz.

Bahçe katı daireler ve çatı dubleksten oluşan bu sosyal tesis; ısı yalıtımı, güvenlik sistemi, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk parkı ile konforlu bir yaşam sunuyor.

 

Alkan Flora Kumcağız Evleri

 

Cazip kredi avantajı, teslime kadar faizsiz elden taksit imkanı sunan Alkan Flora Kumcağız projesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Diğer Yazılar

Uzun Yıllar Aynı Yerde Tatil Yapan Yazlık Sahiplerinin Bileceği Avantajlar

Uzun Yıllar Aynı Yerde Tatil Yapan Yazlık Sahiplerinin Bileceği Avantajlar

Genç Tatilciler İçin Kerpe Bölgesindeki Tatil Alternatifleri

Genç Tatilciler İçin Kerpe Bölgesindeki Tatil Alternatifleri

Orman ve Deniz Alternatiflerinin Birleştiği Tatil Yerleri

Orman ve Deniz Alternatiflerinin Birleştiği Tatil Yerleri

Etiketler