Sakarya ilinin en gözde ilçeleri arasında bulunan Serdivan, eşsiz bir doğa ile kucaklar sakinlerini. Yeşil alan hâkimiyeti ve Sapanca Gölünün dillere destan güzelliği ile bütünlenen Serdivan, adeta huzur ve sükûnetin buluşma adresidir. Bir yanda çam ormanları ve yeşilin tüm tonları sizleri selamlarken, diğer yanda Sapanca gölü mavinin güzelliklerini sergiler ve bu iki rengin buluşması muazzam bir doğa şöleni yaşatır. Bu yüzden de özellikle son yıllarda popülaritesi giderek artmış bir ilçe olan Serdivan, alternatif yaşam alanı arayanların yeni gözdesi olmuş ve ilgi çekmiştir.

Karadeniz ikliminin yanı sıra hâkim olan ılıman iklimi ve verimli toprakları ile bolluğun, bereketin merkezlerinden biri olan bu güzel ilçe, üzerinde yaşayan herkesi memnun etmek ister. Sebze ve meyvesi bol ve taze, organik gıda imkânı ise oldukça fazladır.

Küçük bir ilçe olmasına rağmen şehircilik alanında gelişmiş ve oldukça modern bir şehir yapısı bulunmaktadır. Okul, hastane, sosyal yaşam alanları, AVM, park ve bahçeleri ile hiçbir alanda boşluk bulamayacağınız bir ilçedir. Nereden bakarsanız bakın Serdivan, herkes için cazip bir yaşam alanıdır ve herkesin rahat ettiği bir ilçedir.

Doğal güzelliği ve zengin sosyal imkânları ile neredeyse kusursuz bir ilçe konumunda bulunan Serdivan, konut yapısı açısından da git gide güzelleşmiş ve sakinlerine daha müreffeh bir yaşam sunmak için birbirinden başarılı projelere ev sahipliği yapmıştır. Modern ve konforlu konutlar, iş alanları yapılmaya başlanmış ve şehrin dokusu bu konforlu konutlarla tamamlanmak istenmiştir.

Böylesine önemli bir projelerin ardından bu güzel ilçe için yeni bir yaşam alanı hazırlayan Alkan Yapı, şimdi de Trend Butik Evler projesi ile konfor ve kaliteyi buluşturuyor.

Şehrin en büyük 3 alışveriş merkezine , eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına yakınlığı ile oldukça avantajlı bir konumda bulunan Trend Butik Evler projesi, 2 blok 2+1 12 adet daireden oluşuyor.

Serdivan’da pek çok başarılı projede imzası bulunan Alkan yapı güvencesiyle siz de Trend Butik Evler’ den konut sahibi olun, huzuru kendi evinizde bulun…

 

 

 

 

 

Diğer Yazılar

Kocaeli’nin Karadeniz Kıyısında Bulunan Doğa Harikası 9 Sahil

Kocaeli’nin Karadeniz Kıyısında Bulunan Doğa Harikası 9 Sahil

Yazlık Ev Satın Almanın 5 Avantajı

Yazlık Ev Satın Almanın 5 Avantajı

Bir Yazlık Sahibi Olmanın Size Getireceği Avantajlar

Bir Yazlık Sahibi Olmanın Size Getireceği Avantajlar

Etiketler